top of page

Eesti Energia AS

Rahvusvaheline energiaettevõte

Oleme rahvusvaheline energiaettevõte. Tegutseme Baltikumi, Soome ja Poola elektri- ja gaasimüügi turgudel ning rahvusvahelisel vedelkütuste turul. Oleme teenäitajad uute, targemate ja puhtamate tehnoloogiate rakendamisel.


Meie ambitsioon on pakkuda oma klientidele kasulikke ja mugavaid energialahendusi ja toota ise energiat aina keskkonnasäästlikumalt, sest nii anname oma panuse maailma puhtamaks muutmisse.


Praktika ajal jagame sinuga tuleviku tehnoloogiamaailma teadmisi. Kõik Eesti Energia praktikandid saavad teha tähendusega tööd, mis loob lisaväärtust Eestile ja Baltikumile tervikuna. Igal aastal käib meil praktikal ligi 200 noort.


Tulemuste saavutamisel toetame sinu teed, jagame oma teadmisi ja näitame erialaseid perspektiive. Keskmiselt iga 10. uus töötaja on varem olnud meie praktikant. Praktika ajal loome võimalused ennast erialaselt teostada, õppida uusi asju ja välja pakkuda innovaatilisi lahendusi oma valdkonnas.

Seotud erialad:

kinnisvara korrashoid, transport ja logistika, ostu- ja hankekorraldus, keskkonnatehnoloogia ja -juhtimine, tootmine ja tootmiskorraldus, elektritehnika, ärijuhtimine, majandusarvestus

Lisainfo:

Eesti Energia AS
bottom of page