top of page

Favorte OÜ

1993. aastal asutatud Eesti kapitalil põhinev ettevõte

Favorte on pea 30-aastase kogemusega kinnisvaraarendaja. Meie arendusportfelli kuuluvad erinevad elamuprojektid ja ärihooned Tallinnas ning Harjumaal. 


KLIENDIKESKSUS 

Oma töös väärtustame lähedast ja usalduslikku koostööd meie klientidega. Oleme spetsialiseerunud rätsepaülikonnas äripindade ja kodude loomisele. See tähendab, et tihti kulub meil kliendiga mitu kuud, et paika loksutada tulevase elamis- või äripinna ruumilahendus. Ainult kliendiga koos töötades on võimalik luua individuaalseid lahendusi, mis tagavad õdusa olemise ja nutika pinnakasutuse kodus või mis toetavad ettevõtteid oma äriprotsesside tõhustamisel. 


ASJATUNDLIKKUS 

Uue kodu või äriruumide leidmine algab mõttest. Seejärel tekib plaan. Kuid plaanist käegakatsutava tulemuseni on pikk tee. Kuigi peas ja paberil võib kõik lihtne näida, on päriselu midagi muud. Kõike ei suuda ise iialgi edukalt ette näha ega kavandada. Õnneks on meil Favortes pikaajaline kogemus unistuste elluäratamisel. Ning meie jaoks on kliendi plaan kui unikaalne visioon, mille poole päev päeva haaval püüelda. Et tulemus saaks algsest mõttest isegi parem. 


HOIAME OMASID 

Favortes teavad kõik kõiki – meie 17-liikmeline tiim kohtub hubases kontoris Tallinna kesklinnas. Võimaldame oma inimestele paindlikku tööaega- ja kohta, et säiliks tasakaal era- ja tööelu vahel. Motiveerime tiimi helde hüvedepaketi ja ühisüritustega. Töötame koos selle nimel, et saaksime Favorte arendatavatele hoonetele aina kõrgemaid ootuseid seada. 


Seotud erialad:

hoonete ehitus

Lisainfo:

Favorte OÜ
bottom of page