top of page

Kõu Mobility Group

Mikromobiilsuse eestvedaja

Kõu Mobility gruppi kuulub neli mikromobiilsuse ettevõtet — kergelektrisõidukitele tarkvara- ja IoT (asjade interneti) lahendusi pakkuv Comodule, elektritõukerataste renditeenus Tuul, elektrilisi tõukerattaid tootev Äike ning elektrijalgrataste arendaja Ampler.


Grupi visioon on julgustada inimesi saastevaba transporti eelistama, et luua heitgaasideta ja müravaba linnaruum. Selleks muudavad Kõu Mobility grupi brändid kergelektrisõidukid turvalisemaks, mugavamaks ja kättesaadavamaks.


Comodule on üks maailma juhtivamaid mikromobiilsuse arendajaid, pakkudes asjade interneti (IoT) lahendusi e-jalgratastele, -tõukeratastele ja -mootorratastele. Tänaseks on Comodule internetti ühendanud ligi 600 000 kergelektriliikurit üle maailma.


Äike on elektrilisi tõukerattaid tootev bränd. Äikese tõuksid on ainsad, mis toodetud väljaspool Hiinat, nende tootmine põhineb taastuvenergial ja taaskäideldud materjalidel, tipptehnoloogial ja innovatsioonil. Suurepärase kasutajakogemuse ja brändi eetiliste väärtuste tõttu kogub Äike kiiresti tuntust üle maailma.


Tuul on maailma roheliseim e-tõukerataste jagamisteenus Eestis ja Lätis. Tuul tõestab, et jagatavad e-tõukerattad ja nende akud peavad pikalt vastu ning neid on võimalik peale eluea lõppemist ümber töödelda, lükates sellega ümber mitmeid renditeenusega seotud müüte.


Ampler Bikes on elektrilisi jalgrattaid tootev ja müüv ettevõte, sh üks edukaimaid Eesti eksportijaid. Kergete ja stiilsete elektriliste tänavasõiduratastena tuntud Ampler teeb põhiosa oma müügist interneti vahendusel pakkudes klientidele testsõitude võimalusi erinevates Euroopa linnades.


Kõu Mobility Grupi oluline osa on meie tehas, kus toodame, komplekteerime ja hooldame kõike, mis ettevõtete tegevuse jaoks vajalik.


Vaata lähemalt: https://www.koumobility.com

Seotud erialad:

transport ja logistika, ostu- ja hankekorraldus, tootmine ja tootmiskorraldus, elektritehnika, masinaehitus, robotitehnika, ärijuhtimine, majandusarvestus

Lisainfo:

Liitu andmebaasiga, et saada igapäevaselt meie praktika- ja tööpakkumisi siin: https://careers.koumobility.com/connect

Kõu Mobility Group
bottom of page