top of page

Enefit AS

Teenäitajad uute, targemate ja puhtamate tehnoloogiate rakendamisel

Enefit teguteb Baltikumi, Soome ja Poola elektri- ja gaasimüügi turgudel ning rahvusvahelisel vedelkütuste turul. Oleme teenäitajad uute, targemate ja puhtamate tehnoloogiate rakendamisel.


Loome kliendikeskseid ja andmepõhiseid energialahendusi alates elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni uudsete müügi, klienditeeninduse ja energiaga seotud lisateenusteni.

Kui oled uuendusmeelne ja ettevõtlik ning Sinu silma paneb särama võimalus ennast erialaselt teostada, õppida professionaalsetelt ja toetavatelt kolleegidelt, ootame sind praktikale kandideerima!


Enefitis saad teha tähendusega tööd valdkonnas, millel on suur mõju. Usaldame Sulle väärtustloovad tööülesanded ja toetame Sind tulemuste saavutamisel. Sul on praktika ajal kindel juhendaja ning sõbralik ja asjatundlik meeskond, kes jagavad oma teadmisi ning tutvustavad erialaseid perspektiive. Sul on võimalus võtta koos teiste praktikantide ja stipendiaatidega osa toredatest ühisettevõtmistest ning luua kontaktivõrgustik. Osaluspraktika korral tasustame Sinu panust vastavalt kokkuleppele. Kust saada infot Enefiti praktikapakkumiste kohta?

Kodulehelt enefit.ee/praktika või meiliaadressilt career@enefit.ee.

Seotud erialad:

ostu- ja hankekorraldus, keskkonnatehnoloogia ja -juhtimine, tootmine ja tootmiskorraldus, elektritehnika, masinaehitus, ärijuhtimine, majandusarvestus, teabehalduse ja infosüsteemide korraldamine, raudteetransport

Lisainfo:

Enefit AS
bottom of page