top of page

AJAKAVA

Karjäärimess toob ühe katuse alla kokku nii inseneeriaõppest huvitatud gümnaasiumi ja kutsekooli õpilased kui ka uudishimulikud tudengid. Üliõpilane võib messilt leida endale sobiva praktikakoha, gümnaasiumi- ja kutsekooliõpilased saavad heita esimese pilgu oma tulevastele tööandjatele ning Tallinna Tehnikakõrgkooli erialadele.

Messil osaleb ligikaudu 60 ettevõtet erinevatest inseneeriavaldkondadest - alustades arhitektuuribüroodest ja lõpetades logistikaettevõtetega. TTK õppimisvõimalustega tutvumiseks on gümnasistidele ja kutsekooli õpilastele messiga samal päeval 
töötoad ning majatuurid. Nendele on vajalik varasem registreerumine.
 

Kuigi mess on suunatud üliõpilastele, gümnasistidele, ning kutsekooli õpilastele, siis on oodatud on ka õpetajad, õppejõud ja muud huvilised.

4. MÄRTS 2024

10

.00

KARJÄÄRIPÄEVA AVAMINE

Külaliste registreerimine ja vastuvõtt

10

.00

KUNI 15.00

AVATUD MESSIALA

Inseneeriavaldkonna tööandjad tutvustavad praktika- ja tööpakkumisi ning tulevikuvõimalusi messialal 1., 3. ja 4. korrusel. Tallinna Tehnikakõrgkooli instituudid tutvustavad kõrgkooli õppimisvõimalusi 2. korrusel.

10

.30

KUNI 11.15

TÖÖTOAD I PLOKK

Tallinna Tehnikakõrgkooli õppejõud ja tudengid viivad läbi gümnaasiumi- ja kutsekooli õpilastele töötubasid. Töötubadesse on vajalik varasem registreerimine.

11

.00

KUNI 13.00

MAJATUURID

Tallinna Tehnikakõrgkooli õppejõud ja tudengid viivad läbi gümnaasiumi- ja kutsekooli õpilastele majatuure kõrgkooli laborite ja ruumide tutvustamiseks. Majatuuridesse on vajalik varasem registreerimine.

11

.30

KUNI 12.15

TÖÖTOAD II PLOKK

Tallinna Tehnikakõrgkooli õppejõud ja tudengid viivad läbi gümnaasiumi- ja kutsekooli õpilastele töötubasid. Töötubadesse on vajalik varasem registreerimine.

12

.00

KUNI 13.30

LÕUNASÖÖK

Tasuta lõunasöök varasemalt registreerunud külalistele 0-korrusel

.30

KUNI 15.00

13

KONVERENTS "INSENERI RAHAKOTT"

Konverents ruumis B-311 kõigile Inseneeria karjääripäevale varasemalt registreerunud külalistele. Konverentsile eraldi varasem eelregistreerumine ei ole vajalik.

15

.00

PÄEVA LÕPETAMINE JA AUTASUSTAMINE

bottom of page