top of page

Estanc AS

Põhja- ja Baltimaade suurim ja edukaim suure mõjuga tööstustele mõeldud protsessiseadmete tootja

Estanc asutati 1992. aastal Eesti-Soome ettevõttena ning on alates esimesest päevast perekond Tammo omanduses. Tänaseks on Estanc Põhja- ja Baltimaade suurim ja edukaim suure mõjuga tööstustele mõeldud protsessiseadmete tootja. Kirglikud ja protsessipõhiselt tegutsevad insenerid, tehnilised spetsialistid, keevitajad, koostajad, projekteerijad ja müügitiim, kes on kantud meie sihikindlast olemasolust ja võimest toota erilisi ja tohutuid seadmeid maailmatasemel ja klientidele üle kogu maailma.


Oleme oma klientidele juhtiv tootmisteenuste partner, kes loob väärtust tootedisaini, insenertehniliste lahenduste ja inimkesksete partnerlussuhetega. See tähendab, et oleme enamat kui tavaline tarnija, me oleme partner.


Jätkusuutlik mõtlemine on Estanci igapäevase mõtteviisi osa. Me keskendume üha suurema panuse andmisele keskkonda ja selle hoidmisesse ning ühiskonda laiemalt.


Meie inimkeskne kultuur ja põhiväärtused võimaldavad meil olla selline partner ja tööandja. Meie jaoks on oluline luua parem elu kõigile oma töötajatele, nende peredele ja teistele sidusrühmadele, kellega koostööd teeme. Kust saada infot Estanc AS praktikapakkumiste kohta?

Personalispetsialistilt Sherli Taim meiliaadressil sherli.taim@estanc.ee.

Seotud erialad:

ostu- ja hankekorraldus, tootmine ja tootmiskorraldus, masinaehitus

Lisainfo:

Estanc AS
bottom of page