top of page

Kaamos Ehitus OÜ

Ehituse peatöövõtja ja projekteerimise ehitustöövõtu turul juba 19 aastat tegutsenud ettevõte

Kaamos Ehitus on kavandanud ja ehitanud oma klientidele uuenduslikke ja energiasäästlikke kodusid, äri- ja tootmishooneid ning terviklike elurajoone juba 2005.aastast alates. Saadud kogemus, klientide tagasiside ja jätkuv usaldus on andnud meie meeskonnale võimaluse areneda ja ehitusettevõttel kasvada nii Eestis, kui ka välisturgudel.


Kaamos Ehituse eesmärgiks on pakkuda lahendusi alates ideest kuni teostuseni, lähtudes oma erialastest teadmistest ja kogemusest ning koos klientidega luua terviklikke, energiasäästlikke ja innovaatilisi elu- ja ärikeskkondi ning ellu viia projekte, mis on märgilise tähendusega.

Tammsaare Ärikeskus, Avala Ärikvartal, Hõbemetsa ja Vikimõisa elamurajoonid ning mitmed teised projektid on tõestuseks sellele, et oleme pühendunud arengule ja sünergia loomisele. Oleme klientidele orienteeritud usaldusväärne partner, kes ei anna järgi kvaliteedis, mõtleb alati kaasa ja peab kinni antud lubadustest.


Meie suurimaks väärtuseks on meie inimesed ja meie soov olla oma valdkonna parimad eksperdid. Meie professionaalne ja kogenud meeskond, kes on ühtne ja selgete eesmärkidega tegutseb iga päeva selle nimel väärtustades ja tunnustades üksteist.


Kust saada infot Kaamos Ehitus OÜ praktikapakkumiste kohta?

Kodulehelt https://kaamos.ee/tookohad/.


Seotud erialad:

hoonete ehitus, kinnisvara korrashoid, elektritehnika

Lisainfo:

Kaamos Ehitus OÜ
bottom of page