top of page

Solaride

Haridusprogramm, mille põhiväärtused ja tegevused keskenduvad sellele, et programmis osalevad noored oleksid edasises elus kohanemisvõimelised ja ettevõtlikud

Solaride on haridusprogramm, mis sai alguse 2020. aastal. Meie põhiväärtused ja tegevused keskenduvad sellele, et programmis osalevad noored oleksid edasises elus kohanemisvõimelised ja ettevõtlikud - väljendugu see siis ettevõtlusega alustamises või laiemalt ettevõtlikkuse ja “mul ei ole suva” mentaliteedi näol.


Pakume tiimiliikmetele väljakutseid pealtnäha võimatute projektide näol. Näiteks ehitasime Baltikumi esimese päikeseauto, millega võistlesime Marokos. Solaride'i teise päikeseautoga võistlesime esimese Eesti tiimina Austraalias Bridgestone World Solar Challenge'il, kus saavutasime 3. koha.


Väärtustame enesearengut, mis ajendas meid 2023. aastal lansseerima Solaride'i akadeemiaprogrammi. Selle raames saavad kõik Solaride'i liikmed erialaseid koolitusi, mis arendavad neid nii tiimitöös kui ka edaspidiselt. Keskendume interdistsiplinaarsele õppele, mis tähendab, et lisaks inseneridele on programmis ka turundustiim, personalitiim, finantstiim ja akadeemiaprogrammi tiim, kes kõik teevad omavahel koostööd.


Kuidas Solaride tiimiga liituda?

Kodulehel https://solaride.ee/liitu.


Seotud erialad:

tootmine ja tootmiskorraldus, autotehnika, elektritehnika, masinaehitus, teabehalduse ja infosüsteemide korraldamine

Lisainfo:

Solaride
bottom of page