top of page

Tudengivormel

Tudengiorganisatsioon, kus on võimalus saada tipptasemel teadmised ning praktilised kogemused

Formula Student Team Tallinn on tudengiorganisatsioon, kus tudengitel on võimalus saada tipptasemel teadmised ning praktilised kogemused tootearendusest ja programmeerimisest ja autotööstuse ärilisest poolest.


Igal hooajal arendab meeskond üheksa kuu jooksul valmis elektrivormeli, läbides kõik olulised tootearenduse etapid - projekteerimine, tootmine ja testimine. Suvel pannakse vormeli võimekus ning tiimi teadmised proovile rahvusvahelistel Formula Student sarja tootearendusvõistlustel. Lisaks vormeli võimekusele konkureeritakse teiste tippülikoolidega ka disainikaitsmises, kuluaruande põhjalikuses ning teoreetilise äriidee esitlemises. Tahad liituda Formula Student Team Tallinnaga? Kirjuta neile meiliaadressil info@formulastudent.ee.

Seotud erialad:

rakendusarhitektuur, hoonete ehitus, teedeehitus, rakendusgeodeesia, transport ja logistika, transpordi- ja liikluskorraldus, ostu- ja hankekorraldus, keskkonnatehnoloogia ja -juhtimine, tootmine ja tootmiskorraldus, autotehnika, elektritehnika, masinaehitus, robotitehnika, ärijuhtimine, majandusarvestus, teabehalduse ja infosüsteemide korraldamine

Lisainfo:

Tudengivormel
bottom of page